Gratis

Contabilitate primara-Operator date

S.C. INSTANT ICE SRL

Candidatul Ideal

- Studii de profil economic constituie un avantaj;
- Cunoștințe bune de operare PC (pachetul Office, navigare internet)
- Atenție la detalii și bune abilități de organizare;
- Atenție distributivă (capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp);
- Persoană perseverentă, capabilă să livreze în termene strânse;
- Persoană dornică să învețe și să evolueze;
- Experiența în domeniul economic constituie avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Realizează activitățile de contabilitate primară;
- Opereaza registrele de casa ale filialei
- Opreaza gestiunile agentilor si verifica ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈deconturile acestora.
- Interogheaza stocurile la clienti.
--Urmareste soldurile clientilor
-Emite documente de vanzare, avize, facturi etc…
- Asigură suport administrativ, conciliaza situatiile contabile si soldurile clientilor
- Alte activitati specifice organizare si administrare birou

În perioada de inceput, se asigură suport.

Beneficii
- Pachet salarial alcatuit din salariu fix si bonuri de masa, decont transport.

Mai multe detalii la interviu

Fabrica de gheata INSTANT ICE a fost infiintata in anul 2007 si este una din cele mai moderne facilitati de productie si distributie de cuburi de gheata alimentara ambalate. Suntem o fabrica moderna utilata cu masini industriale de mare capacitate de productie a ghetii si suntem singura fabrica dotata cu statii de osmoza inversa pentru filtrarea apei. Aceste lucruri ne ofera avantajul unor produse deosebit de pure si a unor cuburi de gheata perfect cristaline de o calitate deosebita.

Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024