Gratis

Contabila / Contabil - AFUMATI

S.C. DEFNE SELOS SRL

Candidatul Ideal

-studii superioare/medii in domeniul financiar - contabil (sau economic) finalizate;
-experienta intr-o pozitie similara minim 1 - 3 ani;
-cunostinte solide in domeniul legislatiei contabile si fiscale;
-persoana cu initiativa, capabila sa lucreze atat independent cat si in echipa;
-persoana ordonata, atenta la detalii, cu abilitati excelente de comunicare;

Descrierea jobului

Inregistrare deconturi in lei si valuta;
Inregistrare si verificare registru de casa, desfasuratoare
Alocarea facturilor pe incasari;
Inregistrarea BO/CEC ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂primite si emise;
Pregatirea rapoartelor de vanzari pe agenti;
Tine evidenta contractelor, acte aditionale, zeturi
Verificare jurnale de vanzari, situatie clienti discount si bonus
Tine evidenta tipizatelor

Compania Defne Selos S.R.L. este unul din liderii pietei de profil din Romania, avand ca profil de activitate importul si comercializarea en-gross si en-detail pe piata romaneasca a produselor alimentare si nealimentare.

Portofoliul nostru cuprinde peste 350 de articole precum: masline, conserve de legume, conserve de peste, muraturi, rosii in bullion, gemuri-dulceturi, compoturi, dulciuri și sucuri.

Cu o experienta notabila de peste 25 de ani in domeniu, Defne este un promotor al parteneriatelor pe termen lung, care plaseaza clientul pe primul plan pentru a crea comunitati responsabile, prospere și sigure.

Suntem prezenti in toate Hypermarket-urile si Supermarket-urile din Romania.
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024