Gratis

Contabila asociatii de proprietari / secretariat

BLOC MAN S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

- Experienta minima in contabilitate, declaratii fiscale si REVISAL.
- Persoana serioasa, dedicata, cu simtul raspunderii, abilitati de lucru cu oameni, buna capacitate de interactionare telefonica cu oameni,
- Are foarte bune abilitati de lucru pe computer (internet si pachetul office, in special word si excel).
- Are capacitatea de lucru atat singur cat si in echipa;
- Are capacitatea si dorinta de a invata si de adaptare la lucruri noi.

Descrierea jobului

- Preluare date si informatii si introducere in diverse baze de date online si offline;
- Intocmire evidente contabile in ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀program specializat;
- Intocmirea de rapoarte si evidente diverse in word si excel;
- Intocmirea de declaratii fiscale si evidente salariati (REVISAL);
- Preluarea de apeluri telefonice si rezolvarea diverselor probleme de natura administrativa;
- Alte activitati specifice de birou.

Firma specializata in servicii pentru asociatii de proprietari (blocuri) in Bucuresti si Ilfov.
Oferim un mediu de lucru prietenos, diverse bonusuri in functie de performante.
Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024