Gratis

Contabil

SOFAS COLLECTION SRL

Candidatul Ideal

Contabil, Piatra Neamt, 4000 - 5000 RON

Descrierea jobului

​Organizarea si arhivarea documentelor contabile primite de la clienti;

Inregistrarea cronologicã si corect a documentelor precum: facturi de achizitie, ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈facturi de vanzare, documente de incasare/plat, extrase bancare, deconturi de cheltuieli, etc.;

Descărcarea facturilor din SPV si inregistrarea lor in contabilitate;

Verificarea importurilor de date si completarea situatiei documentelor lipsă;

Comunicarea constant cu clientii pentru clarificãri legate de documentele lips sau neclare;

Respectarea termenelor pentru finalizarea inregisträrilor, in conformitate cu termenele fiscale;

Ocazional, deplasãri la administratile financiare pentru depunerea sau ridicarea documentelor;

Colaborare direct cu Contabilul-Sef pentru prioritizarea sarcinilor.

Companie in domeniul productiei de mobilier cu peste 15 ani in domeniu
Publicat 22 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 21 Nov. 2024