Gratis

Contabil

Join Up Ro S.R.L.

Candidatul Ideal

Competențe principale necesare:
  • Experiența în domenii similare va fi un plus.
  • Cunoștințe avansate de limba română, cunoștințe intermediare de ︆︇︃︍︆︆︀︅​︂︃︊︅​︁︁︎︍​︉︇️︉​︄︎︉︇︍︍︍︂︊︎︀︇limba engleză.
  • Gândire analitică.
  • Precizie în înregistrările contabile și în cele realizate in sistemul de rezervări.
  • Respectarea termenelor -limită.
  • Abilități bune de comunicare cu clienții, atât scris cât și verbal.
  • Responsabilitate.

Descrierea jobului

Descrierea locului de muncă Principalele sarcini pentru această poziție:
  • Înregistrarea în Samo/ MS Dynamics a plăților efectuate de clienți.
  • Înregistrarea în contabilitate a plăților efectuate de clienți.
  • Menținerea unei bune relații cu clienții privind facturile emise și plățile.
  • Participarea la implementarea plăților clienților în Microsoft Dynamics.
  • ​Pregătirea diverselor rapoarte solicitate de contabilul-șef.
Ce oferim:
  • O carieră într-o companie internațională mare și în expansiune rapidă.
  • Susținem dezvoltarea colegilor și oferim: universitatea corporate GROW UP, compensarea educației externe și a instruirii.
  • O cultură a deschiderii, egalității și suportului.
  • Asigurare de sănătate corporate.
  • Concediu plătit și concediu medical conform legislației locale.
  • Salariu competitiv.
  • Locație - București, România.
  • Reduceri pentru călătorii corporate cu Join UP!
Vă rugăm să rețineți că timpul de procesare a aplicațiilor este de 10 zile lucrătoare. Dacă nu v-am contactat în această perioadă, înseamnă că nu suntem pregătiți să continuăm cu dumneavoastră în acest moment. Vom păstra CV-ul dumneavoastră în baza noastră de date pentru a oferi alte oportunități de carieră relevante în viitor.

Alăturați-vă unei echipe multinaționale de provocatori care transformă industria turismului în fiecare zi și îndeplinesc visurile de călătorie ale oamenilor!

Descrierea companiei Suntem Join UP! și SkyUp Airlines - împreună formăm un grup de companii cu ADN ucrainean - UPfamily și suntem parteneri strategici. Echipa noastră este unită de peste 1400 de profesioniști în Ucraina și în străinătate.

Join UP! este un tour operator internațional, înființat în 2010, fiind unul dintre cei mai puternici tour operatori și cei mai influenți jucători de pe piața turismului din Ucraina. Lucrăm în Ucraina, Kazakhstan, Estonia, Letonia, Lituania, Moldova, Polonia, România și Republica Cehă.

În general, portofoliul Join UP! include peste 40 de destinații. Portofoliul tour operatorului include peste 7.000 de hoteluri disponibile pentru rezervare, dintre care peste 250 sunt exclusive.

Misiunea noastră este de a încuraja călătoriile pentru a schimba perspectivele asupra lumii ale oamenilor. Invităm în echipă persoane care sunt cu adevărat îndrăgostite de munca lor, care sunt pregătite să accepte provocările și să le transforme în oportunități, și care împărtășesc valorile noastre.

Împreună cu noi, veți acumula experiență lucrând într-o companie internațională, veți putea să vă puneți cunoștințele în practică, să implementați proiecte interesante și să vă dezvoltați profesional. Credem că cele mai bune soluții sunt găsite și implementate de echipă atunci când fiecare poate contribui. Aici veți avea ocazia nu doar să propuneți idei, ci și să le puneți în aplicare. Suntem împreună în asta!

Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 5 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024