Gratis

CONTABIL

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Firma de PRODUCTIE, angajam economist cu experienta de minim 2 ani, pentru contabilitate completa ( balanta, bilant, etc).

Cerinte:
  • foarte bune cunostinte Microsoft Office (Excel, Word)
  • gandire analitica,
  • organizare,
  • responsabilitate si disciplina,
  • atitudine pozitiva,
  • incredere in sine,
  • interactioneaza in mod eficient cu membrii echipei si angajatii.
  • cunostintele de limba engleza, constituie un avantaj.
Asteptam CV-uri pe adresa de mail office@dialhome.ro Tel: 0740210072

Descrierea jobului

Conducerea contabilitatii societatii pana la nivel de balanta si bilant. ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈
Publicat 11 Iul. 2024 Reactualizat 25 Iul. 2024 Expiră 10 Aug. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.