Gratis

Contabil

MDV ACCOUNTING S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Studii superioare în domeniul economic, specializare contabilitate sau finanțe
  • Experiență de minimum 2 ani în domeniul financiar-contabil
  • Cunoștințe de contabilitate ︉︋︃︊︂︇︌︋︎︂︆︌︁︁︎︌︋︃︍︉︉︎︌︎︌︉︃︎︆︉︀️și legislație fiscală
  • Cunostinte operare Saga si abilitati de operare MS Office (Excel, Word)
  • Atenție la detalii și capacitate de analiză
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă
  • Experienta in firma de contabilitate constituie un avantaj

Descrierea jobului

Beneficii
  • Mediu de lucru placut, flexibilitate program
  • Suport in insusirea informatiilor

Responsabilitati:
  • Gestionarea evidenței contabile pentru ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂clienți din diverse domenii de activitate
  • Întocmirea și verificarea documentelor contabile primare
  • Elaborarea și prezentarea rapoartelor financiare lunare, trimestriale și anuale
  • Asigurarea conformității cu legislația fiscală în vigoare
  • Participarea activă la îmbunătățirea proceselor interne și la implementarea de soluții contabile eficiente

MDV Accounting este o societate de expertiza contabila, membra CECCAR, și se remarcă printr-o echipă tânără, dinamică și dedicată. Punem accent pe profesionalism, calitatea lucrărilor și construirea de relații solide cu partenerii noștri. Ne angajam sa oferim servicii contabile și consultanta de cea mai înaltă calitate.

Activitatea se desfasoara in Cluj-Napoca, Dorobantilor
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 8 Iul. 2024