Gratis

Contabil

QUINTAL PROCENT S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate in domeniul contabilitatii, finantelor sau economiei
  • Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara
  • Cunostinte solide de legislatie contabila si fiscala
  • Abilitati excelente de utilizare a programelor de contabilitate (ex. SAGA, SAP) si a pachetului Microsoft Office (in special Excel)
  • Capacitate de a lucra independent si in echipa

Descrierea jobului

  • Contabilitate activitate CAEN 5630,
  • Gestionarea si inregistrarea tranzactiilor financiare
  • Pregatirea si prezentarea rapoartelor financiare
  • Verificarea corectitudinii documentelor contabile
  • Gestionarea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀relatiei cu institutiile financiare si autoritatile fiscale
  • Participarea la procesele de inchidere lunara si anuala a exercitiului financiar

Descrierea companiei

Companie noua, max 6 angajati
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 26 Iul. 2024