Gratis

CONTABIL

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

​Studii superioare in domeniul financiar/contabil;Cunostințe solide de legislație în domeniul contabilității și fiscalității;
Abilitati excelente de comunicare si o atitudine ︀︎︌︈︍︌︉︈​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎orientate spre client;
Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi;
Punctualitate;
Minim 5 ani experienta in domeniul fiscal-contabil;
Cunostinte de limba engleza mediu/avansat
Expert contabil atestat CECCAR (constituie avantaj)

Descrierea jobului

Prelucrarea documentelor contabile, in conformitate cu legislatia in vigoare si politica companiei;
Intocmeste situatiile financiare inclusiv bilant;
Ofera consultanta in ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈domeniul fiscal si financiar contabil;
Salariu : incepand de la 4500 lei net
Publicat 13 Iun. 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 13 Iul. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.