Gratis

Contabil

DREAVIA PHARMA SRL

Candidatul Ideal

- cunostinte in domeniul contabil practicat in Romania

- bune cunostinte de PC

- bune abilitati de comunicare

- atentie la detalii

Descrierea jobului

Responsabil pentru :

- receptionarea, inregistrarea si pastrarea documentelor contabile in conformitate cu legislatia romaneasca

- intocmire rapoarte ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄cerute de managementul firmei

Oferim :

- salariu atractiv

- ambient placut de lucru

DREAVIA si-a inceput activitatea in vara anului 2003 si face parte dintr-un grup cu renume international.
DREAVIA este distribuitor exclusiv al urmatoarelor produse:- BICON - Implanturi dentare- PERIOGLAS - Material augumentativ- GENGIGEL - Acid hialuronic pentru tratarea afectiunilor cavitatii bucale- ZENDIUM - Gama profesionala de pasta de dinti cu colostrum- RONTIS - Dispozitive medicale in domeniile cardiologiei si radiologiei- PURPLE SURGICAL – Dispozitive medicale utilizate in chirurgia clasica si laparoscopica- ANGIOLOGICA – Dispozitive medicale utilizate in protezarea chirurgicala (plase chirurgicale)
Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 12 Iul. 2024