Gratis

CONTABIL

TOP MASTER LTD

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui contabil talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți experiență în domeniul financiar și sunteți pasionat de cifre și analiză, aceasta este o oportunitate excelentă de a vă dezvolta cariera într-un mediu dinamic și stimulant.

Responsabilitățile dvs. principale vor include gestionarea și înregistrarea corectă a tranzacțiilor financiare ale companiei noastre. Veți fi responsabil de întocmirea și verificarea documentelor contabile, precum facturi, chitanțe și registre de casă. De asemenea, veți asigura reconcilierea conturilor și veți pregăti rapoarte financiare precise și în termen.

Un aspect important al acestui rol este colaborarea strânsă cu departamentul de vânzări și cu echipa de conducere. Veți oferi suport financiar și veți oferi sfaturi și recomandări pentru îmbunătățirea performanței financiare a companiei. De asemenea, veți participa la procesul de bugetare și veți monitoriza cheltuielile pentru a asigura respectarea obiectivelor financiare.

Pentru a avea succes în această poziție, este necesar să aveți cunoștințe solide de contabilitate și să fiți familiarizat cu legislația fiscală și financiară în vigoare. De asemenea, trebuie să aveți abilități excelente de analiză și rezolvare a problemelor, precum și atenție la detalii și precizie în munca dvs.

Beneficiile de a lucra în această poziție includ oportunități de dezvoltare profesională și creștere în cadrul companiei noastre. Veți lucra într-un mediu de lucru prietenos și colaborativ, unde veți avea șansa de a învăța de la profesioniști cu experiență. De asemenea, veți beneficia de un pachet salarial competitiv și de alte avantaje, precum asigurarea transportului.

Dacă sunteți o persoană organizată, orientată către detalii și pasionată de domeniul financiar, vă încurajăm să aplicați pentru această poziție. Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la succesul financiar al companiei noastre!

Descrierea jobului

Cerințe:
- Experiență anterioară în domeniul financiar sau contabilitate
- Cunoștințe solide de contabilitate și legislație fiscală și financiară
- ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Abilități excelente de analiză și rezolvare a problemelor
- Atenție la detalii și precizie în munca dvs.
- Abilități bune de comunicare și colaborare
- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a respecta termenele limită
- Experienta in softul de contabilitate WinMentor

Beneficii:
- Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în cadrul companiei
- Mediu de lucru prietenos și colaborativ
- Pachet salarial competitiv
- Asigurare transport
- Discouturi pentru achizitiile din portofoliul de produse

TOP Master Ltd SRL este un jucator important pe piata materialelor de constructii din regiunea de Nord-Est a tarii.

De la inaugurarea noastra din anul 2007 am castigat increderea a peste 300 de clienti din regiune, care achizitioneaza de la noi dintr o lista de cel putin 6000 de repere ale unor branduri de renume din domeniul constructiilor - Denbraven Romania, Oskar, Danke, Raider, Topmaster, Gadget, Top Garden, Thirard, Everpro, Eurociere, Monolith. Noul sediu TOP Master Ltd a fost inaugurat in anul 2018, platforma de 2000 mp asigura parcarea flotei auto compusa din 15 masini pentru transport marfuri si personal, depozit de materiale de constructii in suprafata de 600 mp si 200 mp zona office pozitionata pe 2 etaje. Clientii nostri directi pot achizitiona produsele noastre comercializate in reteaua de magazine proprii: Dekor Podul de fier, Dekor Canta, Dekor Miroslava, Dekor Dacia, Dekor Nicolina.

Investim constant in calitatea serviciilor oferite, prin grija si devotamentul echipei reusim sa crestem si sa deschidem noi zone de business durabile creand un mediu propice dezvoltarii.

Publicat 6 Iun. 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 13 Iun. 2024