Gratis

Contabil Senior

Green Tree Marketing
3 poziții

Candidatul Ideal

Licentiat în Contabilitate sau Finanțe;
Experiența anterioara în Contabilitate, minim 3-5 ani;
Experimentat în executare și depunere: Balante, Declaratii si Bilant;
Experiența in lucrul cu ERP;
Cunoaștere foarte buna a Excel;
Cunoașterea și respectarea legislației financiare românești în vigoare;
Un simt dezvoltat pentru detalii;
Fluent în limba engleză;
Acreditarea CECCAR reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Efectuare inchideri contabile lunare si anuale pentru subsidiarele Grupului;
Intocmire balante lunare, declaratii fiscale, bilant, raportari BNR si statistica;
Asistați ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃contabilul sef cu analize financiare lunare și conturi statutare;
Analiza financiară ad-hoc solicitată de către directorul financiar și Consiliul de administrație.

De ce noi?

Pachet salarial competitiv;
Asigurare medicala Regina Maria Expert Complete;
Bonuri de masa;
Buget lunar pe platforma Online Benefit;
Bonuri cadou;
Bonusuri de performanta și de senioritate.

Green Tree Marketing SRL este o companie IT cu creștere rapidă în industria de marketing online, construind și dezvoltând platforme unice și de înaltă calitate. Cu sediul în București, lucrăm îndeaproape cu companii internaționale de tehnologie, oferindu-le tehnologii avansate, produse web, management baze de date, design, suport și alte servicii.

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024