Gratis

Contabil Senior

DigiRay

Candidatul Ideal

La DigiRay ne bucurăm de etapa în care ne lărgim orizonturile: creștem numărul de orașe în care suntem prezenți, numărul de centre de imagistică, numărul colegilor din echipă și numărul medicilor stomatologi pentru care reușim să fim un real sprijin și un partener de încredere. Provocările cresc și ele, de aceea avem nevoie de încă un coleg care să se alăture echipei contabile, locată în Cluj-Napoca. Dacă te regăsești în descrierea de mai jos, te invit să aplici cu încredere și hai să ne cunoaștem!

Ești mai mult decât bine venit alături de noi și te vei putea bucura de rezultate faine dacă îndeplinești următoarele caracteristici și dacă îți surâd responsabilitățile de mai jos:
  • Studii superioare finalizate - profil economic;
  • Experiență de minim 5 ani într-un post similar în domeniul financiar-contabil;
  • Cunoașterea temeinică a legislației financiar -contabile și fiscale;
  • Cunoașterea pachetului MS Office (Excel avansat);
  • Bune ablități de comunicare, inițiativă, perseverență;
  • Capacitatea de a munci autonom, într-un ritm alert;
  • Capacitatea de a lua decizii eficiente având în minte evitarea riscurilor și confidențialitatea datelor prelucrate;
  • Integritate, corectitudine;
  • Dorință de autoperfecționare.

Descrierea jobului

  • Asigură introducerea și prelucrarea corectă a datelor contabile în timp real;
  • Organizează și derulează operațiile de evidență contabilă din ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂cadrul firmei;
  • Întocmește situațiile contabile în mod clar, fără greșeli sau omisiuni, în timp util, respectând termenele impuse și legislația în vigoare;
  • Reconciliază conturile de venituri și cheltuieli, solduri terți;
  • Întocmește diverse rapoarte de profitabilitate, cashflow, situații, analize, statistici, la solicitarea superiorului direct sau a conducerii companiei;
  • Efectuează audit intern pentru procedurile financiar-contabile;
  • Calculează și actualizează în permanență provizioane.

DigiRay este alegerea medicilor dentiști din România care vor să aibă la dispoziție competențe înalte în furnizarea de servicii personalizate în radiologie și tehnică dentară digitală.

Pasiunea pentru această industrie ne determină să punem în centrul activității noastre pacientul pentru care furnizăm servicii premium alături de medicii dentiști.

Funcționând ca un One Stop Scanning Shop în imagistică și tehnică dentară digitală, și cu o prezență națională extinsă, DigiRay este un real partener pentru medicii dentiști, punând la dispoziția acestora radiografii, prelucrări precise ale imaginilor, analize digitale, scanări intraorale, ghiduri chirurgicale, alignere ortodontice și lucrări protetice de înaltă precizie și calitate.

DigiRay are prezență națională extinsă, funcționând în 18 orașe, cu 26 centre deschise în România și cu planuri de extindere în toată țara.

Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024