Gratis

Contabil Junior

RECYCLE INTERNATIONAL SRL

Candidatul Ideal

Suntem o echipa dinamica si cautam un coleg sau colega cu care sa impartasim atat munca dinamica cat si buna ︈︈︈︀︇︊︀︋​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎dispozitie din companie. Daca apreciezi acest stil de munca si ai 1 an experienta in contabilitate am putea fi buni colegi.
Daca ai si experienta in domeniul reciclarii postul ti s-ar potrivi perfect.
Daca locuiesti in zona Cornetu, Bragadiru sau in Sector 5 Bucuresti, jobul ar putea fi destul de aproape de tine.
MS Office (in special Excel ) sunt importante pentru a face fata cerintelor, deci ne asteptam sa le stapanesti bine.
Daca responsabilitatile de mai jos sunt din aria ta de competenta asteptam CV-ul tau si te vom contacta ca sa discutam detaliile postului.

Descrierea jobului

- emitere si inregistrare de facturi in relatia cu clientii si furnizorii
- inregistrari financiare
- gestionarea stocurilor
- mentinerea ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄relatiei cu furnizorii de marfa
- verificare fise parteneri

SC RECYCLE INTERNATIONAL SRL, cu aproape zece ani de experiență, are domeniul principal de activitate colectarea deșeurilor nepericuloase de la persoane fizice și de la cele juridice.
Din momentul înființării și până în prezent, SC RECYCLE INTERNATIONAL SRL a înregistrat o dezvoltare semnificativă în ceea ce privește activitatea societății, devenind un operator de încredere pe piața managementului deșeurilor nepericuloase reușind astfel să colecteze, să proceseze și să valorifice anual peste 60.000 tone de deșeuri. De asemenea, dezvoltarea societății a însemnat și o extindere la nivel național. Pe lângă sediul central din Bragadiru, avem puncte de lucru în tara la Iași, Cluj si Suceava prin care acoperim nordul, estul și vestul României. Pentru celelalte zone, avem colaboratori de încredere reușind astfel să acoperim întreaga țară.
Fiind interesați de o îmbunătățire si o extindere permanentă a serviciilor oferite, SC RECYCLE INTERNATIONAL SRL se axează pe identificarea și pe furnizarea de servicii integrate de gestionare a deșeurilor astfel ca alături de colaboratorii noștri să găsim soluția optimă de reciclare.
Principalele obiective ale societății sunt reprezentate de colectarea, de procesarea și de valorificarea deșeurilor nepericuloase, punând la dispoziție sisteme integrate de management al deșeurilor și stabilind parteneriate durabile cu reprezentanții industriei de reciclare atât din țară, cât și din străinătate.
Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024