Gratis

CONTABIL JUNIOR

Floraria Iris

Candidatul Ideal

- Minim 2 ani experiență;
- Limba engleza mediu spre foarte bine;
- Cunoscator pachet Office, in special Excel si Word;
- Cunostinte minime de contabilitate;

Descrierea jobului

- Persoana responsabila, serioasa;
- Va rugam sa trimiteti cv-urile dvs pe urmatoarea adresa de mail: contabilitate@florariairis.ro ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈

Floraria Iris a deschis primul magazin in Bucuresti in anul 1991, urmare a peste 30 de ani de experienta acumulata in domeniul florariei.In prezent compania are 11 magazine in zonele centrale ale capitalei si un atelier de lucru .In ultimii ani ne-am dezvoltat pe partea de evenimente personale si corporate.
Am participat la targuri de specialitate si la concursuri de design floral unde originalitatea si creativitatea ne-au fost recunoscute si rasplatite .In acest moment trecem printr-un proces de rebranding, ce are ca scop repozitionarea Florariei Iris pe piata si schimbarea conceptului de florarie in Bucuresti si in Romania.
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 13 Sept. 2024