Gratis

Contabil Junior

FamiliaConta.ro

Candidatul Ideal

Tu ești potrivit dacă:

Iti place zona Bucurestii noi, pentru ca Biroul se afla in Sectorul 1, str. Plaiul Muntelui, nr 59
Ai minim 1 an de experiență într-o firmă de contabilitate
Ești absolvent/a ASE (ideal ︁︃︈︌︅︊︍︁​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎Contabilitate sau Fiscalitate)
Stăpânești gramatica limbii române si cunosti engleza
Cunosti Excel

Căutăm o persoană:

Organizată și atentă la detalii
Capabilă să lucreze cu termene limită
Serioasă, conștiincioasă și perseverentă
Diplomată și politicoasă
Curioasă și proactivă

Acest rol NU este pentru tine dacă:

Ai nevoie de supraveghere constantă în muncă
Faci greșeli gramaticale frecvent sau nu-ți place să citești
Nu iti place contabilitatea si nu esti sigura ca vrei sa fii contabila.

Descrierea jobului

Ce vei face la noi:

Vei lucra în Saga pentru firme cu diverse domenii de activitate
Vei inregistra facturi, ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈extrase bancare, registre de casa
Vei aranja documentele in dosarele clientilor
Vei folosi zilnic ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀Excel-ul pentru diverse operațiuni
Vei invata cum sa faci declarații fiscale și raportări financiare.
Vei invata sa faci inchideri de luna, declaratii fiscale si bilanturi.

Suntem o familie cu experienta in contabilitate, audit fiscal si salarizare, oameni priceputi si experimentati in profesiile lor, care fac echipa buna si la munca, si-n viata privata. Pasiunea noastra comuna e sa descurcam itele contabilitatii pentru afacerile de familie in Bucuresti si Ilfov.

Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 29 Aug. 2024 Expiră 28 Sept. 2024