Gratis

Contabil Junior

Marian's Trading SRL

Candidatul Ideal

  • Studii economice medii sau superioare;
  • Cunoștințe bune de operare PC (Office, Excel);
  • Capacitatea de a lucra și de a respecta termenele limită de raportare;
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă, organizare și proactivitate.

Descrierea jobului

  • Operarea în sistemul contabil implementat (înregistrarea extraselor bancare, facturilor de furnizori și clienți, deconturilor de cheltuieli);
  • Gestionarea evidenței plăților ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈și a încasărilor; verificarea și înregistrarea registrului de casă, verificarea soldurilor clienților;
  • Reconcilierea încasărilor și plăților cu documentele justificative și închiderea diferențelor identificate;
  • Comunicarea eficientă cu colegii pentru înregistrarea corectă a documentelor financiar-contabile.
Beneficii:
  • Pachet salarial de 5000 RON net;
  • Bonuri de masă;
  • Transport asigurat;
  • Asigurare medicală;
  • Program de lucru de luni până vineri, între orele 8:00 - 16:00.

Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și dornică să te dezvolți într-un mediu profesional, te așteptăm în echipa noastră! Aplică acum și alătură-te unei echipe dinamice!
Publicat 19 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Sept. 2024