Gratis

Contabil Junior

EXPERTCONSULT BANNER SRL

Candidatul Ideal

  • Angajam studenti / absolventi studii economice pentru contabili juniori in firma de contabilitate.
  • Nu se cere experienta.
  • Absolvirea unui liceu economic si​︂︆︄︄​︁︁︎︌​︈︂︇︍​ calitatea de student la o facultate economica reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Oferim:
  • Salariu motivant, ajustat în funcție de experiență și performanță
  • Posibilități de dezvoltare profesională continuă
  • Un mediu de lucru ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈plăcut și stimulativ

Descrierea companiei

Despre ExpertConsult Banner:
Cu o echipă dedicată, ne mândrim cu abordarea noastră profesionistă și cu capacitatea de a ne adapta rapid la schimbările din domeniu. Ne extindem constant portofoliul și promovăm o cultură de învățare și dezvoltare continuă.

Alătură-te unei echipe în care experiența ta în contabilitate este valorificată și dezvoltată!

Publicat 6 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 6 Iul. 2024