Gratis

Contabil junior/senior/expert

SEP CONTAB srl

Candidatul Ideal

Dacă esti contabil junior, senior sau expert, te așteptam în echipa noastră SEP CONTAB!

Candidatul ideal :

- Studii superioare finalizate in domeniul economic;
- Cunostinte privind legislatia in domeniul contabilitatii;
- Cunostinte bune de MS Office precum si de softuri de contabilitate ( SAGA );
- Persoana responsabila, punctuala, dinamica, orientata spre rezultate;
- Abilitate de a lucra cu termene limita;
- Abilitati de analiza si sinteza, atentie la detalii, foarte buna gestionare a timpului ;
- Corectitudine, seriozitate, capacitate de acumulare a informatiilor noi, de organizare si de planificare.

Descrierea jobului

Beneficii
- Salariu stractiv
- Bonuri de masa
- Vacanta de iarna
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄un inalt nivel profesional
- O zi de vineri libera pe luna

SC SEP CONTAB SRL, membră C.E.C.C.A.R. (Corpul Experţilor Contabili şi Contabililor Autorizaţi din România), cu o vechime pe piata de 20 de ani, îşi desfăşoară activitatea în Bucureşti, având în componenţa sa 11 experţi contabili si 4 contabili autorizaţi, precum şi personal de specialitate în domeniul financiar-contabil, resurse umane, drept comercial, software şi protecţia muncii.

Compania noastră dispune de logistică performantă necasară efectuării în timp util şi la un înalt standard ce calitate,
în deplină confidenţialitate, a serviciilor enumerate in prezenta ofertă. Evidenţa contabilă se efectuează cu ajutorul unei suite de aplicaţii special dezvoltate în cadrul companiei noastre

Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024