Gratis

Contabil junior/middle

SC. ELECTRO-SERVICE SRL

Candidatul Ideal

Absolvent de studii economice
Cunostinte operare PC (Excel, Word, Internet)
Persoana serioasa, loiala, corecta
Cunostinte WINMENTOR - constituie un avantaj

Descrierea jobului

-Procesare documente primare: facturi intrari si iesiri, precum si corelare cu e-factura (SPV), registru de banca, intocmire registru de casa
︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂-Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare
-Asigura miscarea stocurilor (bonuri de consum, bonuri de transfer etc)
-Introduce in programul de contabilitate platile si incasarile. Urmareste plafonul din casierie si se asigura ca soldul respecta prevederile legale la finalul zilei.
-Tine evidenta debitorilor / creditorilor. Intocmeste cel putin de 2 ori pe luna situatia clientilor cu sume restante de plata, si anunta orice depasire a perioadei de incasare.
-Prelucreaza zilnic extrasele de banca.
-Tine evidenta foilor de parcurs

Ne numim Electro-Service, suntem prezenti in on-line cu site-ul www.genway.ro, din anul 1991 oferim o gama completă de sisteme de securitate si fotovoltaice printre care putem enumera:
- invertoare Fronius
- panouri fotovoltaice JA Solar
- sisteme de interfonie audio video ABB Genway
- sisteme de detecție la efracție Satel
- echipamente pentru supraveghere video analogice si digitale Avtech, Gnv
- echipamente de control acces și încuietori electrice Headen
- automatizari pentru porți Powertech
- instalații de iluminat
- instalatii termice si sanitare
- centrale termice
- sisteme de aer conditionat

Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024