Gratis

Contabil /Expert contabil

UPCONTAB S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Criterii de selectie :Experienta de minim 2 ani in domeniul financiar contabil

Calificare profesionala in contabilitate

Abilitati avansate de utilizare software de calculator, inclusiv Excel si alte programe si aplicatii in scopuri de raportare si analiza

Abilitati excelente de comunicare scrisa si verbala

Cunoasterea temeinica a reglementarilor contabile si fiscale

Constitue avantaj experienta de lucru in firma de contabilitate

Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj

Constituie avantaj cunoasterea softurilor Saga si rkeeper

Descrierea jobului

Intocmirea si gestionarea lucrarilor contabile complete pentru unn portofoliu de clienti ai angajatorului

Intocmirea si raportarea declaratiilor fiscale

︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄Intocmirea ︅​︂​︁︈︈​︁︃︇op-urilor pentru plata datoriilor fiscale ale clientilor

Intocmirea si transmiterea rapoartelor contabile periodice catre clientii angajatorului

Intocmirea si raportarea situatiilor financiare anuale si a celor semestriale si interimare

Comunica pe email si telefonic cu clientii din portofoliu

Pachet salarial atractiv in functie de realizari si implicare, cu posibilitate de majorare

Bonusuri in functie de realizari

Prime de sarbatori

Mediu de lucru placut alaturi de o echipa ce ofera suport si intelegere

Formare si dezvoltare continua
Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024