Gratis

Contabil / Economist

ROXINTEL S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Contabil entuziast și dedicat să se alăture echipei noastre! Dacă ești pasionat de contabilitate și vrei să îți construiești o carieră în domeniu, aceasta este o oportunitate pe care nu vrei să o ratezi.

Cerințe:
  • Experiență minimă de 1 an în domeniul contabilității financiare.
  • Studii superioare finalizate în domeniul economic reprezintă un avantaj.
  • Cunoștințe despre legislația în vigoare în domeniul financiar-contabil.
  • Experiență în utilizarea software-urilor de contabilitate Saga C. Cunoștințele în SmartBill Conta, Navision și NeoManager sunt considerate un plus.
  • Abilități avansate în lucrul cu pachetul MS Office.
  • Capacitate demonstrată de organizare și prioritizare a activităților, respectând termenele limită.
  • Atitudine proactivă, corectitudine, tenacitate și seriozitate.
  • Abilități excelente de comunicare și capacitate de lucru în echipă.
  • Capacitate de analiză și sinteză, cu atenție la detalii.

Dacă te recunoști în aceste cerințe și ești în căutarea unei oportunități de a te dezvolta profesional într-un mediu dinamic și stimulant, te invităm să aplici pentru acest post. Oferim un mediu de lucru prietenos, oportunități de creștere profesională și un pachet salarial atractiv. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Descrierea jobului

  • Înregistrarea documentelor financiar-contabile în sistemul de contabilitate (predominant utilizând Saga pentru majoritatea clienților).
  • Verificarea fișelor furnizorilor și clienților.
  • Verificarea jurnalelor de vânzări și cumpărări.
  • Îndosarierea documentelor contabile lunar.

  • Tichete de masă (30 lei/tichet).
  • Decontare a costurilor de transport.
  • Mediu de lucru plăcut și stimulant.
  • Prime de sărbători și de performanță.
  • Program flexibil: Îți respectăm nevoile de echilibru între viața profesională și cea personală, oferind un program flexibil adaptat: Luni-Vineri între 08:00-16:00 sau 09:00-17:00

La Roxintel, credem că succesul nu așteaptă. Ne-am angajat să redefinim modul în care afacerile sunt conduse, sprijinindu-le pe cele la început de drum. Ne mândrim cu colaborarea noastră cu antreprenorii care împărtășesc aceeași viziune și determinare de a reuși.

Noi credem în a oferi mai mult decât simple servicii. Ne propunem să construim parteneriate solide cu antreprenorii care înțeleg importanța de a avea controlul asupra afacerii lor. Prin analiză de date, suport și consultanță strategică, ne asigurăm că fiecare pas este orientat către succesul durabil.

La Roxintel, nu ne oprim doar la aspectele de zi cu zi. Suntem aici pentru a oferi sfaturi strategice și pentru a susține companiile să-și atingă potențialul maxim. Credem că rezultatele mărețe provin dintr-un mediu favorabil, bazat pe cooperare și implementare rapidă.

Suntem o echipă dedicată, cu o experiență vastă în tehnologie și afaceri. Ne caracterizează determinarea, nu aroganța. Ne conducem acțiunile cu sinergie, nu cu birocrație. Suntem deschiși la idei noi și inovație, refuzând conservatorismul. La Roxintel, ne străduim să fim mai mult decât o companie - suntem un partener de încredere pentru succesul afacerilor celor care ne aleg.
Publicat 22 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 21 Nov. 2024