Gratis

CONTABIL/ECONOMIST

VIRTUS ENERGY S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm pe cineva care :
-este proactiv și poate identifica soluții eficiente într-o manieră responsabilă;
-are o atenție sporită la detalii și lucrează cu precizie în tot ce ține de cifre;
-are studii universitare finalizate (ideal);
- are minim 2 ani experienta in domeniul contabilitatii;
-are cunostinte solide in realizarea evidentelor contabile si de legislatie financiar-contabila (reglare balante, depunere declaratii, depunere bilanturi anuale/interimare);
-sa detina cunostinte in ceea ce priveste transmiterea in Revisal;
-constituie un avantaj experienta de lucru in firma de contabilitate;
-constituie avantaj cunoasterea unui soft cntabil.

Descrierea jobului

-Verificare/introducere documente (facturi, bonuri, extrase);
-Intocmire declaratii fiscale (112,100, 101,300,394,390,301,etc);
-Transmitere inRevisal si intocmire contracte de munca, acte aditionale, decizii;
︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂-Sa ai cunostinte in ceea ce priveste fiscalitatea in vigoare;
-Constituie un avanataj experienta de lucru in firma de contabilitate;
-Suport telefonic sau F2F pentru diversi clienti.;

Suntem în căutarea unui contabil dedicat și pasionat, care să ni se alăture și să contribuie activ la succesul firmei noastre. Dacă îți dorești un loc de muncă unde să te simți apreciat și să îți poți aduce aportul ca și cum afacerea ar fi a ta, te invităm să ne trimiti un CV cat mai repede!
Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024