Gratis

Contabil / Economist

SC SEKO SIETA SRL

Candidatul Ideal

Contabil / Economist in Cluj-Napoca, Piata 1 Mai, Nr. 4-5.
  • Studii superioare economice;
  • Cunostinte de contabilitate si legislatie financiara;
  • Avantaj cunostinte de buna operare PC - pachet Microsoft Office; WinMentor;
  • Limba engleza nivel mediu;
  • Abilitati numerice, gandire logica, structurata, memorie buna, atentie concentrata si distributiva;

Descrierea jobului

  • Inregistrari contabile primare, curente ale activitatii companiei;
  • Realizeaza verificari, analize solicitate;
  • Efectuarea de operatiuni bancare;
  • Intocmirea registrului de casa;
  • Procesarea facturilor pentru plata;
  • Evidenta mijloacelor fixe;
  • Furnizarea de asistenta de specialitate - raspuns, suport, indrumare la cerintele colegilor, colaboratorilor pe tot parcursul interactiunii, bazata pe un comportament si o atitudine profesionala;

De mai bine de 40 de ani, SEKO a proiectat si fabricat pompe si solutii de dozare deosebite pentru pietele de curatare si igienizare, tratare a apei si procese industriale, iar acum livreaza la nivel global in peste 100 de tari. SEKO este unica printre principalii concurenti ai sai prin amploarea sa si diversitatea portofoliului, care acopera mai multe sectoare de afaceri si multe aplicatii variate, continuand sa isi ofere serviciile prin intermediul a peste 1.000 de angajati.

Misiunea noastra - SEKO, este o familie de profesionisti pasionati si dedicati. Ascultam pe fiecare dintre partenerii nostri si ne angajam in a oferi solutii potrivite pe pietele de igiena, tratare a apei si procese industriale.

Valorile noastre - SEKO este cu adevarat o organizatie multinationala, care se mandreste cu angajati de la Shanghai la Sao Paolo si de la Stockholm la Johannesburg - o echipa dedicata, angajata sa se asigure ca afacerile partenerilor si clientilor sai functioneaza eficient, in siguranta si in mod fiabil.

Seko Sieta S.r.l. Piata 1 Mai, Nr. 4-5, Cluj Napoca (Romania)
Telefon: +40 264 415 251 Mobil: +40 737 505 698 E-mail: j.bartos@seko.com
www.seko.com

Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024