Gratis

Contabil/Economist

Black Sea Suppliers SRL

Candidatul Ideal

Persoana motivata, responsabila, organizata, studii medii (studiile superioare de specialitate prezinta avantaj), cunoasterea temeinica a legislatiei economico/financiare si fiscale in vigoare, experienta intr-un post similar minim 2 ani, operare PC ( Excel).

Descrierea jobului

Evidenta contabila a operatiilor financiar/contabile in conformitate cu principiile generale ale contabilitatii,
Intocmire si centralizare facturi fiscale/ avize si introducerea ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂acestora in programul de contabilitate; operare;
Verifica exactitatea si corectitudinea inregistrarilor efectuate (jurnale, scadentare, registre contabile, etc);
Beneficii: Decontare transport, bonuri de masa.

Compania unde este disponibil postul, este infiintata in anul 2023 si face parte dintr-un grup de mai multe societati, Black Sea Suppliers fiind compania principala, cu un colectiv tanar si competitiv.
Publicat 31 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 30 Iun. 2024