Gratis

Contabil - asistent manager ( santier )

BAUPARTNER CONSTRUCT SRL

Candidatul Ideal

Cautam 2 colegi/colege pentru santierele din Ramnicu Valcea (perioada 7 luni) si judelul Prahova (perioada nedetermina).

- Studii economice finalizate.
- Experienta de minim 2 ani pe un rol similar.
- Disponibilitate deplasari.
- Cunoasterea programului WinMentor constituie un avantaj.
- Abilitati in gestionare de activitati multiple.
- Capacitate de autoorganizare şi punctualitate.
- Sociabilitate crescuta.
- Abilitati solide de operare pe calculator.
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- Asigurara contabilitatea primara.
- Inregistreaza facturile.
- Asigură un flux informaţional eficient între seful de santier si departamentele din ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂cadrul sediului central.
- Urmareste si verifica procesul de lucru ( intrari –iesiri de stocuri, consumul de motorina, contractele de prestari servicii).
- Redactează si completeaza documente, rapoarte, informări, comunicări generale;
- Coordoneaza fluxul de corespondenta;
- Organizează agenda zilnică de lucru a sefului de santier;
- Gestioneaza relaţiile cu furnizorii.

Antreprenor general in constructii civile si industriale www.baupartner.ro

Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 21 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024