Gratis

Contabil - A1 business park Chiajna

SC SANTESCH SYSTEMS SRL

Candidatul Ideal

Restaurant cu specific romanesc, angajeaza contabil primar - gestiune, pentru un restaurant situat in A1 business park Chiajna, program luni - vineri 7.00- 16.00, nu se lucreaza Sambata si Duminica si Sarbatorile Legale,

Experienta pe un domeniu similar este un plus

CERINTE:

-Cunostinte contabilitate primara;
-Capacitatea de comunicare;
-Capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
-Abilitatea si dorinta de a invata lucruri noi;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • tine evidenta preturi achizitie - preturi vanzare
  • face receptia produselor comandate

-Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈-Cunoștințe PC: MSOffice (Word, Excel, Outlook)
-Emite si inregistreaza zilnic avize,facturi, etc,
-Pregateste si indosariaza documentele pentru contabilitate
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024