Gratis

Consultant Vânzări Tessora Cluj- Iulius Mall

Tessora

Candidatul Ideal

Suntem în cautarea unor persoane deschise spre cunoaștere care să interacționeze natural cu toți clienții noștri… Ești pasionată de bijuterii și ai abilități excelente de comunicare? Te invităm să te alături echipei noastre!

Totodata, ne dorim de la tine:
- Zâmbetul - este primul pe această listă :)
- Încredere în propriile forțe;
- Capacitate de empatizare în procesul de identificare a nevoilor clienților;
- Putere de convingere;
- Experiență de lucru în același domeniu sau unul asemănator, reprezintă un avantaj, dar nu este obigatoriu;
- Spirit de echipă;
- Atitudine prietenoasă si profesională;
- Pasiune pentru bijuterii și tendințele din modă;
- Orientare către rezultate;
- Bune capacități organizatorice;

Descrierea jobului

RESPONSABILITAȚI:
- Consultarea si asistarea clienților in procesul de alegere a produselor;
- Gestionarea stocurilor și a expunerii produselor.
-Cunoștințe ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄în efectuarea operațiunilor de încasare si înregistrări în sistemul de management al vanzărilor; operare PC si contabilitate primară;
- Întreținerea prin curățarea periodică a vitrinelor și a bijuteriilor expuse;
- Implementarea campaniilor de marketing;
- Implementarea si aplicarea politicilor comerciale ale companiei;

BENEFICII:
  • Pachet salarial atractiv asociat unui contract de munca full-time;
  • Oferim tichete de masa de 800 lei/ luna (40 lei tichet/zi lucrătoare);
  • Oferim BONUSURI - in funcție de vânzari;
  • Îți punem la dispoziție un mediu de lucru placut, curat și o echipă primitoare;
  • Oportunitatea de a lucra cu produse de lux și de a învăța despre bijuterii de calitate;
  • Posibilități de dezvoltare profesională;
  • Discount angajat la achiziția de bijuterii - conform procedurii interne;

Dacă ești o persoană pasionată de modă, bijuterii și interacțiunea cu oamenii, te așteptăm să aplici și să devii parte din echipa noastră!

Detalii suplimentare - Florina 07 54 64 38 83

Tessora este partener autorizat Chiara Ferragni, Lilou Paris, Morellato, La Petite Story, Trussardi și Gemini.

Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024