Gratis

Consultant vanzari SONY in Sibiu

Smartpoint Consulting

Candidatul Ideal

Marim echipa de consultanti vanzari SmartTV Sony in Sibiu si ne dorim colegi comunicativi si pasionati de tehnologie.
Full time (40h/saptamana) sau part-time (vineri-duminica)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Consilierea clientilor in magazinele de profil (locatie fixa, Altex)
- Realizarea obiectivelor de vanzari
- Asigurarea suportului informational ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃pentru personalul de vanzari din magazine

Cerinte:
- Bune abilitati de comunicare, orientare catre nevoile clientilor
- Minim 3 luni experienta in zona de vanzari/promovare
- Studii liceale finalizate

Beneficii
- Training tehnic de specialitate si de vanzari
- Tichete de masa
- Bonus pentru realizare target vanzari
- Diverse alte incentive

Brandlink este divizia BTL a SmartPoint, agenție de comunicare independentă cu acoperire regională.
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024