Gratis

Consultant Vanzari Showroom

SC ARN FAMOUS STORE SRL

Candidatul Ideal

Căutăm un coleg/a cu experiență de minim 1 an în vânzări, ideal în domeniu nostru de activitate. Profilul companiei este comercializarea de produse de design interior, în special zona de iluminat și mobilier.

Cerințe obligatorii:

- Experiență minimă pe un post de vânzări în domeniu similar;

- Cunoștințe utilizare PC nivel mediu;

- Experiență minimă în utilizarea Microsoft Excel / Google Spreadsheets;

- Inițiativă, perseverență, simțul detaliului;

- Capacitate de a lucra atât independent, cât și în echipă;

- Capacitatea de a lucra într-un mediu de lucru dinamic, cu sarcini multiple, ce necesită prioritizare.

Reprezintă avantaje oricare din următoarele:

- Studiile și cursurile în domeniile conexe (vânzări, design interior);

- Experiență in utilizarea de programe specializate de modelare 2D/3D;

- Experiență în marketing, SEO sau social media;

- Cunoașterea de limbi străine, în special limba engleză.

Ne dorim o persoană dedicată și cu o atitudine pozitivă, ce iși dorește un job stabil, pe termen lung - restul se poate învăța!

Descrierea jobului

Postul presupune lucrul 100% de la showroom-ul nostru din zona Pipera-Voluntari și este necesar să puteți ajunge la locație cu ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄un mijloc de transport personal.

Activitatea principală va presupune preluarea și procesarea comenzilor primite de la clienți, precum și consilierea acestora (personal în showroom, online, telefonic).

Activitatea secundară va fi de a menține și dezvolta relațiile de colaborare cu designerii și arhitecții din portofoliu nostru si de a extinde acest portofoliu.

Locația fizică a magazinului nostru este în nordul Bucurestiului, str. Popasului, Voluntari, in cadrul Lemon Retail Park. Programul de lucru este 10:00-18:30, de luni până vineri.

Salariul intre 3500 - 4500 ron este negociabil în funcție de experiență, implicare și de activitățile agreate în fișa postului. Acesta va fi compus din salariu fix + comision pe baza vânzărilor. Ca beneficiu suplimentar se acordă și abonament la o clinică medicală privată de top.

Suntem o companie 100% românească cu o experiență de peste 10 ani în domeniul amenajărilor interioare. Urmărim constant să oferim produse și servicii de design interior la prețuri competitive, adresandu-ne în special pieței premium. ​Pentru mai multe detalii puteți accesa site-ul companiei www.arnstore.ro
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024