Gratis

Consultant Vanzari Showroom EdenBoutique - Cluj Napoca

EdenBoutique.ro

Candidatul Ideal

Persoana care se va integra perfect în echipa EdenBoutique pentru pozitia de Asistent vanzari in showroom trebuie sa aiba o ︌︍︂︁︀︈︇️​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎atitudine pozitiva si dorinta de a se dezvolta alaturi de noi.
Experiența constituie un avantaj insa atitudinea pro-activa, dorința continuă de a învăța si implicarea nu trebuie sa lipseasca de la viitorul nostru coleg. Invătăm, experimentam si cautam mereu idei si solutii noi pentru clientii nostri.

Cum ar trebui să fie această persoană ca să fie și ea și noi mulțumiți de colaborare?
- Să fie sociabila. Va interacționa cu multe persoane și ar fi bine să se simtă în largul ei făcând asta;
- Simț ridicat al responsabilității, autonomie și proactivitate;
- Să fie dispusă să învețe – în firmă învățăm și ne dezvoltăm continuu!
- Să fie organizată si atenta la detalii;
- Menținerea unui comportament și a unei atitudini profesionale și orientate spre client;

Descrierea jobului

- Consilierea și îndrumarea clienților, în funcție de nevoile consumatorilor;
- Activitati specifice magazinului: receptie marfa, aranjarea produselor in ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄magazin, ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈inlocuirea produselor vandute, pregatirea si participarea la derularea inventarelor;
- Operarea caselor de marcat, incasarea banilor;
- Efectuarea operatiunilor legate de numerar: monetar, registru casa, tiparirea rapoartelor zilnice etc.
- Cunosterea in detaliu a produselor EdenBoutique;
- Respectarea procedurile de lucru din cadrul companiei;
- Cunostinte operare PC: Microsoft Office (Excel, Word);

Beneficii:
- Salariu Fix
- Tichete de masă
- Discount-uri la orice produs comercializat
- Contract pe perioadă nedeterminată
- Asigurare Medicală Privată

Edenboutique este un magazin online de bijuterii deschis in 2014. Comercializam peste 2000 bijuterii din argint ( cercei, inele, bratari, coliere, talismane).
Obiectivul nostru este acela de a ne surprinde clientii cu produse si servicii care sa le depaseasca asteptarile si de a-i incuraja sa foloseasca cu incredere mediul de cumparaturi online.
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024