Gratis

Consultant Vanzari SAMSUNG - Cariera in Tehnologie!

Instore Power Provider
5 poziții

Descrierea jobului

Vrei să faci parte dintr-o echipă inovatoare și să îți dezvolți cariera? Samsung România te așteaptă!

Alătură-te echipei Samsung și construiește-ți ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃o carieră de succes în tehnologie!

Ne dorim de la tine:

  • Pasiune pentru tehnologie și o atitudine pozitivă;
  • Abilități de comunicare și ascultare activă;
  • Dorința de a învăța și de a te dezvolta continuu;
  • Capacitatea de a empatiza cu clienții și de a oferi soluții adecvate;
  • Responsabilitate și orientare către rezultate;
  • Cunoștințe medii/avansate de limba engleză;
  • Competențe medii de utilizare a pachetului MS Office.

Ce îți oferim:

  • Suport complet pe toată durata procesului de integrare;
  • O echipă motivată către performanță și rezultate;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală;
  • Experiență într-o companie multinațională lider în tehnologie.

Beneficii atractive:

  • Pachet salarial motivant (parte fixă + bonusuri);
  • Bonusuri individuale și de echipă lunare;
  • Creșteri salariale pe baza evaluărilor periodice;
  • Abonament medical la clinică privată;
  • Decontarea abonamentului de transport;
  • Zi liberă de ziua ta de naștere -Birthday Off;
  • Traininguri de soft skills și produs.
  • Echipament de muncă (outfit și device-uri).

Ce vei face în Locațiile SAMSUNG:

  • Vei întâmpina clienții și le vei identifica nevoile;
  • Vei oferi consultanță spre vânzare în magazin, promovând produsele Samsung;
  • Vei menține un mediu de lucru organizat și plăcut;
  • Vei actualiza și implementa materialele de comunicare;
  • Vei respecta standardele de brand și vei monitoriza competiția;
  • Vei comunica constant cu superiorii pentru o bună desfășurare a activității.

Dezvoltă-ți Cariera cu Samsung România!

In Samsung poți lucra cu oameni minunați și ideile tale pot prinde viață prin produse și soluții noi care schimbă chipul viitorului.

În Samsung vei găsi o super echipă, alături de care vei avea oportunitatea de a fi printre primii care află despre ultimele descoperiri din sfera Tehnologiei.

SAMSUNG este lider global în tehnologie, deschizând noi posibilități pentru oamenii de pretutindeni. De peste 50 de ani, Samsung a devenit una dintre cele mai importante companii de tehnologie la nivel mondial și a devenit recunoscută că una dintre cele mai importante mărci globale.

Diversitatea, creativitatea și pasiunea celor care lucrează la Samsung ne-au făcut să fim una dintre cele mai inovatoare companii din lume, iar angajații noștri continuă să conducă inovația spre viitor. Lucrăm împreună într-un mediu deschis și colaborativ, care promovează partajarea cunoștințelor și experienței unice pe care fiecare le are. În Samsung poți lucra cu oameni minunați și ideile tale pot prinde viață prin produse și soluții noi care schimbă chipul viitorului.

Suntem INSTORE POWER PROVIDER, companie românească fondată în 2006, lider pe piața serviciilor de retail marketing din România oferind soluții integrate pentru majoritatea companiilor din domeniul bunurilor de larg consum (FMCG), precum Procter&Gamble, Heineken, Friesland, Mars, PepsiCo, Ursus, JTi, Nestle, Lactalis etc. dar și din alte domenii, precum Vodafone, Samsung și Philips.

Compania are peste 2 700 de angajați și este prezentă în România, Republica Moldova și Bulgaria, atât în marile lanțuri de magazine de retail cât și în comerțul tradițional și HORECA, în total peste 33 000 de puncte de vânzare.

Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024