Gratis

Consultant Vanzari Proiect Imobiliar

ASTORIUM CONSTRUCT INVESTMENT
2 poziții

Candidatul Ideal

Echipa ”Astorium ” cauta Consultanti Vanzari entuziasti, dinamici si determinati sa obtina rezultate exceptionale alaturi de o echipa de profesionisti !

Cerinte:

• persoana proactiva, responsabila, cu spirit competitiv;
• excelente abilitati de comunicare, persuasiune;
• experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj;
• limba engleza - minim nivel mediu-avansat;
• Ms Office (Word, Excel mediu-avansat, Outlook);
• permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

• promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie de catre companie sau pe alte platforme de profil;
︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂• prospectarea si cunoasterea continua a pietei;
• organizarea si programarea intalnirilor cu clientii;
• identificarea si solutionarea nevoilor clientilor;
• vizionarea proprietatilor impreuna cu clientii;
• consilierea clientilor cu privire la solutiile personalizate de creditare;
• asistarea clientilor de-a lungul intregului proces de vanzare.

Beneficii:
• dezvoltarea abilitatilor profesionale;
• Insusirea si aprofundarea cunostintelor in domeniul Vanzari Imobiliare;
• mediu de lucru modern si placut;
• salariu atractiv + bonus de performanta.

Astorium Construct Investment este o companie dinamica, dornica sa-si consolideze pozitia pe piata romaneasca ca dezvoltator imobiliar de incredere, executand lucrari al caror element de referinta este CALITATEA.

Astorium Construct Investment si-a inceput activitatea pe piata dezvoltatorilor din domeniul imobiliar cu proiectele Astorium Residence, Astoium My Village, Astorium My Home si in prezent 3 proiecte in desfasurare Astorium Garden, Astorium Logistic si Astorium Life, proiecte care, prin calitatea executiei si seriozitatea cu care au fost abordate angajamentele contractuale cu clientii, a adus cel putin capitalul de incredere care sa o recomande pentru noi colaborari si proiecte.
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024