Gratis

Consultant vanzari piese auto

SC Euro Parts Distribution SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Epiesa isi extinde echipa!
Daca esti in cautarea unui job si vrei sa te alaturi echipei epiesa, aplica la noi pentru postul de:

Consilier vanzari piese auto:

- Prezenta agreabila, excelente abilitati de comunicare si prezentare;
- Atitudine pozitiva, entuziasm, orientare spre rezultat;
- Initiativa, perseverenta, simtul detaliului;
- Flexibilitate si deschidere la sugestii;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Cunostinte operare calculator, Internet;
- Cunoasterea programelor de identificare a pieselor pe diferiti producatori auto/ furnizori auto reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Se ofera salariu fix + tichete de masa+ comision in functie de performanta+ participarea la diverse concursuri in cadrul firmei ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀recompensate prin bonusuri substantiale.

Euro Parts Distribution . este unul dintre cei mai importanti comercianti de piese auto, accesorii si diferite servicii tehnice la nivel national.

Magazinul online a fost conceput special pentru clienti: intuitiv si usor de utilizat, pentru o experienta cat mai exacta si placuta. Pe langa magazinul online, Euro Parts Distribution SRL pune la dispozitia clientilor o echipa de profesionisti care ofera consultanta si profesionalism la cele mai inalte standarde in toate actiunile pe care le intreprind.

Cu peste cele 50 de puncte de ridicare proprii la nivel national si in continua dezvoltare, Euro Parts Distribution isi propune sa devina etalonul performantei in Romania si reuseste zi de zi sa raspunda promt solicitarilor clientilor sai.

Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024