Gratis

Consultant vanzari piese auto, agricole si industriale

Auto Cris Com S.R.L.

Candidatul Ideal

- Motivat sa lucreze in domeniile auto, agricol si industrial
- Persoana dinamica - orientare catre client si spre nevoile acestuia
- Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara de agent vanzari / reprezentari vanzari (experienta in vanzari /ofertare piese auto) constituie un avantaj in Targoviste.

Beneficii:
  • Salariu fix + bonuri de masa + bonus din vanzari
  • Discount la produsele achizitionate in interes personal prin compania noastra
  • Team building-uri si iesiri informale
  • Oportunitati de crestere
  • Flexibilitate, intelegere
  • Mediu de lucru placut

Descrierea jobului

- Identifica nevoile clientului si ofera varianta optima în conformitate cu cerintele acestuia
- Aprovizioneaza marfa la raft
- Solicita ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂preturi de achizitie si termene de livrare la furnizorii companiei pentru piesele identificate
- Genereaza oferte personalizate pentru clientii companiei
- Aprovizioneaza marfuri de la furnizori interni
- Aprovizioneaza si livreaza marfuri in concordanta cu comenzile existente
Publicat 21 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 20 Sept. 2024