Gratis

Consultant Vanzari PETSHOP TIMISOARA

I.I. Constantinescu E. Raul

Candidatul Ideal

ATENTIE NU TRIMITETI CV FARA SA cititi inainte conditiile

Luni, miercuri, marti, joi vineri 9-19
sambata duminica -liber

De preferat cu minime cunostiinte in domeniul acvaristicii, hranei dе caini si dе pisici, dе preferat sa fi lucrat deja la un petshop. Daca nu, se pot acumula si pe parcurs cunostiintele (nu este foarte dificil important este sa fie putin interes).

Descrierea jobului

Asteptаrilе mele:

- Pastrarеa curateniei in magazin (30mp)
- Doresc foarte multa atentie fata de clienti
- Seriozitate maxima ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂si punctualitate
- Capacitate de comunicare cu clientii

Foarte important cumparatorii magazinului trebuiesc tratati cu mare atentie si rabdare si informati cand este cazul cu privire la animalele achizitionate si accesorii, nu trebuie agasati dar nici ignorati.Clientul trebuie sa fie bine informat de catre vanzator( ma refer la cei ce vor sa inceapa acest hobby acvaristica).Daca respectati cerintele mele veti primi bonusuri.Nu sunt absurd nu am pretentii imposibil de realizat doresc sa creez o atmosfera placuta si confortabila pentru clienti si daca angajatul ma ajuta in acest scop va fi rasplatit asa cum am spus, cu alte cuvinte daca angajatul are grija de clienti si eu am grija de el !

Orele suplimentare se platesc.

Descrierea companiei

Punctul de lucru este in Timisoara
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024