Gratis

Consultant vanzari Orange Store Plaza Mall

INTEC SRL

Candidatul Ideal

Cautăm persoane cu abilitati de comunicare, vanzare și negociere, orientate spre client, cu spirit de echipa, care se pot adapta cu usurinta provocărilor, pentru a se alatura magazinului nostru din Plaza Mall.

Descrierea jobului

Vei fi responsabil pentru activitatea de vânzare și loializare a clienților Orange, prin:

Interacționarea politicoasă și prietenoasă cu toți ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄clienții

Investigarea atentă a nevoilor clienților, pentru a propune cea mai potrivită ofertă

Promovarea serviciilor, produselor și a imaginii companiei

Cunoașterea și respectarea proceselor și procedurilor de lucru ale companiei

Încheierea vânzărilor pentru împlinirea obiectivelor tale de muncă.

Pe langa salariul fix primesti comision din vanzare. Cel din urma beneficiu este cel mai dorit iar acesta nu este limitat, poti castiga oricat de mult, in functie de implicarea si rezultatele tale.

Descrierea companiei

Franciza Orange Romania
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024