Gratis

Consultant vanzari / Optometrist / Medic

Empire Optic Vision S.r.l.-d.
5 poziții

Candidatul Ideal

Angajam: Consultant vanzari , Optometrist , medic!

Program disponibil: full time

Locatii disponibile: Sector 6 (lujerului si drumul Taberei), Sector 4 (complex aleea castanilor), Sector 3 (Piata Minis), Sector 2 (Delfinului) , Ploiesti - Big Sud , Omnia Centru si Cluj

Salarizare: se discuta la interviu in functie de experienta dvs.

Suntem o firma de optica medicala in plina extindere si cautam colegi care sa se alature echipei noastre!
Consultant vanzari: cu sau fara studii / cu sau fara experienta
Studii : Facultatea de medicina
Colegiul UCECOM – in an terminal sau absolvit
Politehnica – Sectia de mecanica si mecatronica – Specializare Optometrie
Postliceala – Poitehnica

Beneficii
- Posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si profesionist
- Pachet salarial atractiv
- Permanenta posibilitate de avansare

Descrierea jobului

Responsabilitati :
- Efectuarea de masuratori optice pentru lentile
- Instruirea si consilierea clientilor in alegerea produselor optice
- Reparatii ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄si ajustari ale ochelarilor
- Comandarea lentilelor pentru prelucrare
- Intretinerea echipamentelor de optica din dotare
- Verificarea si raportarea necesarului cu materii prime

Suntem o echipa tanara si ambitioasa care are ca scop continua dezvoltare pe piata de optica din Romania .
Din 2020 si pana in present am reusit sa ne extindem activitatea in 5 puncte de lucru din Bucuresti si tintim sa ne extindem pe intreaga retea nationala .
Daca vrei sa faci parte din colectivul nostrum de profesionisti ,te asteptam !
Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 19 Sept. 2024