Consultant Vanzari Iulius Mall Cluj-Napoca, Sibiu si Targu Mures

Nobila Casa
3 poziții

Candidatul Ideal

Hai, vino, fa si tu parte din familia Nobila Casa!
Cautam Consultant vanzari pentru consilierea clientilor!
Dorim sa ︅︀️︌️︉︎︅​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎fie un magazin cat mai aproape de clientii nostri!
Pentru acesta avem nevoie de ajutorul Tau: sa aducem zambet in magazin si sa cream o atmosfera calda, unde Te simti ca acasa.

Descrierea jobului

Beneficii:
  • bonus vanzari
  • tichete de masa
  • reducere angajat 25% pentru cumparaturi la Nobila Casa
  • bonus pentru recomandări interne spre ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈angajare︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂
Daca detii: abilitati de comunicare, relationare si te simti confortabil sa consiliezi clientii, te interesează domeniul decoratiunilor interioare, doresti sa te dezvolti in cadrul unei echipe profesioniste de vanzari, atunci TE vrem în echipa!
Vino alaturi de noi si descopera #viatalanobilacasa!

Descrierea companiei

Despre Nobila Casa

Nobila Casa este un lant de magazine de decoratiuni interioare care isi are activitatea in din domeniul HOME & DECO si care face parte din divizia Mendola Pro a Mendola Group, companie infiintata in anul 1991. Brandul Nobila Casa a luat nastere in anul 1999 la Cluj-Napoca, fiind o afacere de familie. Nobila Casa este astazi punctul de intalnire pentru cei pasionati de design interior si decoratiuni pentru casa, oferind o gama larga de colectii si articole care pot fi folosite in intreaga casa. Ne concentram sa accentuam caldura caminului si a stilului personal prin toata gama de articole de care ai nevoie pentru amenajarea caminului cat si posibilitatea de a achizitiona cadoul perfect, pe placul persoanei dragi. Cocktail-ul Nobila Casa: o lingurita de pasiune + cateva portii de trend + presarate cu multa grija + imbibate din belsug in stil! În 2023, lanțul magazinelor numără 18 locații în 14 orașe: Alba-Iulia, Arad, Baia Mare, Bistrița, Brașov, Cluj-Napoca, Deva, Miercurea Ciuc, Satu Mare, Sfântu Gheorghe, Sibiu, Târgu Mureș, Timișoara și Zalău, și 2 magazine online www.nobilcasa.ro și www.nobilacasa.hu. Vizitează-ne și pe rețelele de socializare: Linkedin, Facebook, Instagram, TikTok, YouTube

Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024