Gratis

CONSULTANT VĂNZĂRI - Front Office

Euro Evi
2 poziții

Candidatul Ideal

- Atitudine pozitivă și proactivă;
- Prezență plăcută și abilități excelente de comunicare;
- Permis de conducere categoria B;
- ⁠Capacitatea de a înțelege nevoile clienților și de a oferi soluții personalizate
- ⁠Experiența în vânzări reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

- Prezență in teren in vederea identificarii de noi colaborari cu dezvoltatori imobiliari, designeri si agentii imobiliare;
- Primirea si/sau ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀obtinerea bazei de date de la dezvoltatori, designeri, agentii imobiliare si alte surse, crearea unei baze de date cu clientii importanti;
- Contactarea clientilor din baza de date si stabilirea intalnirilor cu acestia in vederea prezentarii portofoliului fimei si a informatiilor despre mobila si/sau adiacente;
- Identificarea de noi clienți și menținerea contactului cu cei vechi
- Realizarea de filmări și fotografii în scopul promovării pe paginile de socializare.

Suntem o firmă cu peste 30 de ani experinta in industria mobilierului pe comandă. Misiunea noastră este să transformăm spațiile clienților noștri în locuri unice și funcționale, care să reflecte personalitatea și stilul lor de viață.
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024