Gratis

Consultant Vanzari Energie D2D

S.C. PIXEL GREEN ENERGY S.R.L.
15 poziții

Candidatul Ideal

Pixel Green Energy SRL caută agenți dinamici și motivați să se alăture echipei noastre pentru atingerea obiectivelor în vânzări.

️︃︁︆︊️︅︍​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎✨ Ești candidatul ideal dacă:
- Ești ambițios și dornic de afirmare prin performanță
- Ai orientare către client și abilități de ascultare activă
- Ai o atitudine pozitivă și proactivă
- Ai abilitățile unui freelancer

Descrierea jobului

Cerințe post:
- Experiență relevantă în vânzări sau în domeniul energiei electrice și gazelor naturale
- Capacitate de a lucra ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄independent și în echipă
- Abilități de organizare și gestionare eficientă a timpului
- Excelente abilități de prezentare și negociere
- Disponibilitate pentru deplasări frecvente pe teren

Responsabilități:
- Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții existenți și potențiali
- Prezentarea ofertelor de energie electrică și gaze naturale într-un mod clar și atractiv
- Realizarea și depășirea obiectivelor de vânzări stabilite
- Monitorizarea pieței și identificarea de noi oportunități de vânzare
- Întocmirea și gestionarea documentației necesare pentru încheierea contractelor

Beneficii:
- Salariu fix + tichete de masa + bonusuri din vanzari + comisioane atractive pentru performanță
- Program flexibil și posibilitatea de a lucra într-un mediu dinamic
- Training-uri de specialitate și oportunități de dezvoltare profesională
- Contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată în cadrul companiei noastre

Pixel Green Energy SRL, înființată în 2016, oferă consultanță și intermediere în contractele de energie electrică și gaz. Parteneriatul cu PPC Energie SA și alte companii de top consolidează poziția de lider a societății în Transilvania și în întreaga țară. Echipa specializată asigură clienților cele mai bune oferte și condiții avantajoase, inclusiv posibilitatea de a schimba furnizorul de energie și de a negocia prețurile.

Pixel Green Energy a semnat peste 100.000 de contracte cu persoane fizice și peste 10.000 cu companii, iar extinderea în alte regiuni este o prioritate. Expertiza în domeniul energetic, atenția acordată satisfacției clienților și angajamentul față de aceștia sunt elementele care diferențiază societatea.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești pregătit să faci parte dintr-o echipă de succes, așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

🔋 Pixel Green Energy SRL – Energia ta, viitorul nostru! 💡
Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024