Gratis

CONSULTANT VANZARI BUSINESS 2 BUSINESS

SOFTCARE SOLUTIONS INTELI S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba:
- abilitati foarte bune de comunicare atat orale cat si scrise in limba romana
- capacitatea de a se adapta
- dispus sa invete si sa respecte directivele primite de la superior
- capacitatea de a fi autodidact si de a cauta informatii

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Promovarea serviiciilor comercializate de catre companie persoanelor juridice
-Gestionarea corecta a bazei de clienti alocata de catre companie
-Identificarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀si atragerea noilor clienti prin contactarea acestora atat direct cat si indirect ( prin recomandari)
-Identificarea noilor oportunitati de vanzare
-Raportarea corecta, completa si la timp a activitatii desfasurate
-Cunoasterea si culegerea informatiilor despre ofertele competitiei
-Redacteaza si se asigura de transmiterea ofertei propuse clientului in format electronic
-Ia parte la programele de training si dezvoltare organizate de companie; isi actualizeaza permanent cunostintele despre produsele si serviciile vandute de companie si despre caracteristicel lor tehnice

Beneficii:
-Salariul format din parte fixa+ cominision raportat la performante
-Training specializat pe partea de vanzari si comunicare, cu trainer acreditat, plus alte traininguri de dezvoltare si imbunatatire a performantelor pe tot parcursul anului
-Vacanta de paste si vacanta de iarna( nu se lucreaza intre sarbatorile de iarna)
-Zile libere legale, prime si alte premii pentru extraperformanta
-Program de lucru: L-V :09:00- 17:00

Suntem o companie tânără condusă de aspirația de a aborda lucrurile în mod unic și de a face lucrurile diferit.

Viziunea noastră este să fim cel mai bun partener pentru companiile care caută soluții de outsourcing de call center de neegalat. Aspirăm să promovăm o comunitate de profesioniști dedicați excelenței, eticii și dezvoltării continue.
Prin valorificarea experienței și expertizei noastre vaste, ne propunem să sprijinim companiile românești și internaționale cu servicii de înaltă calitate.
Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024