Gratis

CONSULTANT VANZARI - BUCURESTI

ALEVIA SRL

Candidatul Ideal

Bune abilități de comunicare și experiență de lucru în echipă
Aptitudini în dezvoltarea relațiilor interpersonale
Cunoștințe PC – MS Office
Experiență în domeniu
Permis de conducere
Domiciliul in București.

Descrierea jobului

Obiectiv principal : Suport pentru echipa de vânzări – reprezentanți comerciali

Implementarea acțiunilor promoționale in locațiile partenere
Respectare ruting ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈zilnic
Transmitere rapoarte in timp util

Beneficii:
Pachet motivant de compensații si beneficii
Oportunități de dezvoltare
Lucrul în cadrul unei echipe competitive si profesioniste
Un mediu de lucru dinamic si prietenos.

Alevia este o companie românească înființată în anul 1994, producătoare de suplimente alimentare, creme, gustări sănătoase și ceaiuri. De-a lungul celor 27 de ani de experiență s-a dezvoltat constant și a reușit să obțină formulele cele mai eficiente pentru sănătatea românilor, astfel încât consumatorii să își poată descoperi echilibrul optim și să-și poată atinge potențialul maxim. Un nou echilibru, mai bun, mai sănătos, mai productiv.
Specialiștii Alevia sintetizează puterea terapeutică a plantelor în suplimente și produse naturale care să te ajute să fii bine, în formă și cu poftă de viață.

Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024