Gratis

Consultant vanzari autovehicule MAZDA

SC BUSINESS DEVELOPMENT TEAM SRL

Candidatul Ideal

Vă așteptăm în echipa noastră dacă aveți:
- Studii superioare finalizate;
- Experiență în activitate de vânzări auto de min. 2 ani;
- Abilități excelente de comunicare verbală și în scris, de relaționare, negociere și orientare spre client;
- Pasiune pentru domeniul auto și sunteți deschis la învățare și dezvoltare profesională;
- O atitudine de invingător, tenacitate, perseverență și persuasiune;
- Capacitate organizatorică;
- Permis de conducere cat. B cu o vechime mai mare de 1 an;
- Competențe digitale;
- Competențe lingvistice de limba engleza minim la nivel conversațional.

Descrierea jobului

Responsabilitățile postului:
- Prospectarea pieței pentru identificarea potențialilor clienți și dezvoltarea continuă a portofoliului de clienți;
- Prezentarea și promovarea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄produselor și serviciilor oferite;
- Consilierea clienților pentru alegerea produselor și serviciilor optime;
- Negocierea și supervizarea derulării contractelor;
- Menținerea bunelor relații cu clienții existenți;
- Realizarea obiectivelor de vânzări calitative și cantitative stabilite de către companie.

Oferim:
- Pachet salarial compus din salariu fix și bonusuri corelate cu performanțele individuale și ale echipei;
- Prima pentru ziua de nastere;
- Tichete de masa electronice in valoare de 20 lei / zi;
- Mediu de lucru la standarde Mazda;
- Instruire in tara si strainatate;
- Evenimente corporate;
- Oportunități de dezvoltare personală și profesională.

Business Development Team SRL este distribuitor și reparator autorizat Ford și Mazda.
MISIUNEA BDT este să furnizeze produse de calitate superioară, performanță și servicii la cele mai ridicate standarde, satisfăcând deplin exigențele clienților noștri.
TELURILE majore care călăuzesc activitatea BDT sunt: - Obținerea satisfacției totale a clienților referitor la calitate, livrare, prețul și serviciile, precum și continua lor îmbunătățire; - Menținerea unui mediu de lucru care să aduca satisfacție personalului; - Competiția continuă care să asigure creșterea și prosperitatea atât a firmei cât și a angajaților.
Publicat 24 Oct. 2024 Reactualizat 24 Oct. 2024 Expiră 23 Nov. 2024