Gratis

Consultant/Reprezentant Vanzari - Haine dama, Constanta

ROSETTE INN SRL

Candidatul Ideal

  • Persoana sociabila, comunicativa, responsabila, entuziasta - pozitia de Consilier Vanzari.
  • Magazinul Dress Boutique by Dana Dina (rochii dama si accesorii) este situat in Constanta, centrul comercial Vivo Mall,
  • Minim doi ani experienta in domeniul vanzarilor, ideal in domeniul modei si al retail-ului de moda ar fi un plus.

Descrierea jobului

Esti pasionata de moda si ai un talent pentru vanzari? Alatura-te echipei noastre ca si Consultant Vanzari / Reprezentant Vanzari ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁pentru magazinul nostru de haine dama din Constanta, centrul comercial Vivo Mall!

Locatii:

Magazinul Dress Boutique by Dana Dina (rochii dama si ︈︆︅︀︂︍︌︍​︆︄️︄​︁︁︎︍​︈︆︊︀​︁︂︄︈︈︁︀︇︅︀︊︂accesorii) este situat stradal, in zona centrului Constantei si in centrul comercial Vivo Mall.

Responsabilitati:
  • Primirea si consilierea sincera a clientului in vederea achizitiei celei mai potrivite tinute.
  • Stabilirea si mentinerea relatiilor de lunga durata cu clientii magazinului (fidelizarea clientilor)
  • Preluarea si gestionarea cerintelor clientilor
  • Participarea la receptionarea marfii
  • Monitorizarea stocului si propunerea de re-aprovizionari.
  • Participarea la inventarierea stocurilor.
  • Aranjarea si supervizarea pastrarii ordinii produselor din magazin.
  • Mentinerea unui mediu de lucru curat si placut in magazin.

Beneficii:
  • Comision din vanzari;
  • Contract perioada nedeterminata;
  • Mediu de lucru prietenos si frumos.
  • Oportunitati de crestere si dezvoltare profesionala
  • Instruire si suport pentru a excela in rolul tau

Daca esti entuziast, orientat catre clienti si ai o pasiune pentru moda, ne-ar placea sa te cunoastem. Alatura-te echipei noastre si ajuta-ne sa facem clientii sa arate si sa se simta minunat!

Obiectul de activitate este retail in magazinele specializate de imbracaminte pentru femei. Dress Boutique by Dana Dina este un brand inregistrat OSIM, prezent in piata de retail din domeniul modei pentru dama, de 15 ani si avand mai multe puncte de lucru in tara.

Publicat 10 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 17 Iul. 2024