Gratis

​Consultant Relații Clienți - Aria Sibiu

Respect Club SRL

Candidatul Ideal

Dacă ești o persoană comunicativă, organizată și orientată spre soluții, te așteptăm să te alături echipei noastre!

Descrierea jobului

Responsabilități:
Interacțiunea zilnică cu clienții, oferindu-le informații și asistență;
Programarea clienților pentru diverse servicii și activități;
Gestionarea încasărilor și efectuarea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄tranzacțiilor financiare;
Rezolvarea reclamațiilor și gestionarea situațiilor conflictuale

Program: Full time, cu program și pe weekend

Vino să faci parte din echipa noastră dinamică și să contribui la oferirea unei experiențe de neuitat clienților noștri!

In urma furnizarii datelor cu caracter personal, conform legii 677/2001 beneficiati de dreptul de acces, interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale. Totodata aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor si sa solicitati stergerea acestora. Prin inregistrarea "curriculum vitae" sunteti de acord ca Respect Club SRL, sa prelucreze datele cu caracter personal declarate.

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024