Gratis

CONSULTANT/INSPECTOR SSM

Ehs Consulting S.R.L.

Candidatul Ideal

Alătură-te echipei noastre!

Suntem în căutarea unui coleg entuziast și dedicat pentru a se alătura echipei noastre! Dacă ești un tânăr care a finalizat studii tehnice, deții permis auto categoria B și ești dornic să înveți și să crești într-un mediu dinamic, te așteptăm cu brațele deschise!

Descrierea jobului

Ce ne dorim de la tine:
  • Studii tehnice finalizate – Ai o bază solidă de cunoștințe tehnice pe care ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂ești pregătit să le aplici în practică.
  • Cunoștințe avansate Microsoft Office/Outlook.
  • Permis auto categoria B – Mobilitatea este importantă pentru noi, așa că permisul de conducere este esențial.
  • Curs SSM sau SU – Dacă ai absolvit un curs de Securitate și Sănătate în Muncă (SSM) sau Situații de Urgență (SU), considerăm că este un avantaj.
  • Se consideră avantaj utilizarea programului Corel sau alte aplicații de editare.

Ce îți oferim:
- Masă plătită de firmă la evenimentele companiei și la onomastici – Sărbătorim împreună!
- Abonament la sală funcție de vechime – Ne pasă de sănătatea și bunăstarea ta.
- Zile suplimentare de concediu funcție de vechime – Timpul tău liber este important pentru noi.
- Activități extra și teambuilding-uri – Creăm o echipă puternică și unită prin experiențe comune.
- Mașină și telefon de serviciu – Îți asigurăm mobilitatea și conectivitatea necesare pentru a-ți desfășura activitatea în cele mai bune condiții.

Descrierea companiei

De ce să te alături echipei noastre?
Suntem o echipă prietenoasă și deschisă, gata să te sprijine în fiecare pas al drumului tău profesional.
Posibilități de dezvoltare profesională în domeniul Securității și Sănătății în Muncă și a Situațiilor de urgență; Oportunitatea de a lucra în proiecte interesante; Mediu de lucru modern și dinamic.

Dacă simți că ești potrivit pentru acest rol, te invităm să ne trimiți CV-ul tău! Abia așteptăm să te cunoaștem și să discutăm despre cum poți deveni parte din echipa noastră.

Publicat 21 Aug. 2024 Reactualizat 21 Aug. 2024 Expiră 20 Sept. 2024