Gratis

CONSULTANT IMOBILIAR

PERFECT APARTMENT S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam o colega/ un coleg care sa:

-aiba permis de conducere categoria B
-locuiasca in orasul Ploiesti
-stie sa foloseasca PC-ul si internetul
-aiba disponibilitate
-fie atent la detalii
-fie amabil si serios cu clientii
-fie creativ si deschis la nou

Descrierea jobului

Rolul tau de consultant presupune o serie de activitati si abilitati, pe care te ajutam sa le dobandesti in scurt ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂timp:
* Consultant imobiliar: facilitezi tranzactiile imobiliare, lucrezi atat cu vanzatorii, cat si cu cumparatorii pentru a gasi solutiile potrivite, evaluezi proprietatile, prezinti oferte, negociezi preturile si inchei contracte.
* Comunicator: construiesti si mentii relatii de încredere cu vanzatorii si cumparatorii.
* Promotor: creezi anunturi eficiente, folosesti platforme online si offline pentru a ajunge la publicul tinta si organizezi vizionari pentru potentialii cumparatori.
* Negociator: obtii cele mai bune oferte pentru clientii tai pentru a ajunge la acorduri benefice pentru toate partile implicate.
* Antreprenor: iti dezvolti propria afacere sub umbrela unui brand puternic si iti construiesti propriul tau portofoliu de proprietati si clienti multumiti.

Cat poti castiga?
Un broker cu experienta medie de vanzari, cu o implicare full-time castiga de la 2.000 de Euro/lună.
Tu decizi venitul in functie de gradul tau de efort, implicare, timpul alocat si de volumul de activitate prestat lunar.
Rolul nostru este sa-ti cream contextul pentru ca tu sa castigi cat de mult iti doresti!

Puteti transmite CV-urile si pe whatsapp la numarul de telefon afisat.

Perfect Imobiliare este o echipa formata din persoane tinere,dinamice si ambitioase. Societatea a fost creata pentru a veni in ajutorul clientilor si a le facilita tranzactiile in domeniul imobiliar. Transparenta este calitatea care ne defineste,astfel incat clientii nostri sunt foarte multumiti,revenind cu solicitari noi de cate ori au nevoie.Suntem in continua ascensiune si ne dorim sa fim mereu in pas cu toate schimbarile.
Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 7 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024