Gratis

Consultant Imobiliar

EUROMETROPOLA PROPERTY SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

EuroMetropola cu sediul in Dorobanti, cauta colegi cu/fara experienta pentru vanzari/inchirieri proprietati din segmentul middle class si high class.

1 Abilitati bune de comunicare, persuasiune si negociere
2. Utilizarea MS Office la nivel mediu
3. Adaptabilitate si flexibilitate
4. Buna capacitate de analiza a potentialului client
5. Capacitatea de a lucra eficient in echipa
6. Limba engleza constituie un avantaj

Descrierea jobului

1. Identificarea si selectionarea proprietatilor
2. Asistarea clientilor in procesul de tranzactionare imobiliara

Beneficii:
1. Acces la o baza ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄de date impresionanta cu peste 3000 proprietati si potentiali clienti
2. Retea de colaboratori precum brokeri bancari, notari, arhitecti, avocati si
experti energetici pentru a facilita tranzactionarea ofertelor
3. Soft-uri imobiliare de specialitate
4. Campanii de marketing pentru o buna vizibilitate a ofertelor
5. Posibilitatea de a participa la evenimente din domeniul imobiliar si conex
6. Colegi cu experienta in domeniu imobiliar deschisi la colaborari pentru a usura procesul de tranzactionare
7. Comisioane competitive si bonusuri pentru performanta

O companie specializata in furnizarea de servicii de consultanta imobiliara, ce putem transforma o simpla investitie in cea mai buna afacere.
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024