Gratis

Consultant imobiliar in Craiova, full-time

ELEGANT IMOBILIARE S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte obligatorii inainte de aplicare:

1. Sa detii un autoturism si permis de conducere categoria B;
2. Sa cunosti cartierele si reperele importante din Craiova;
3. Sa iti placa sa vorbesti cu oamenii;
4. Sa fii o persoana organizata care apreciaza timpul;
5. Aspect fizic ingrijit;
6. Sa iesi din zona de confort si sa doresti sa faci performanta alaturi de noi.

Optional:
- Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj;
- Experienta in vanzari reprezinta de asemenea un avantaj.

Descrierea jobului

ELEGANT IMOBILIARE angajeaza consultant imobiliar, full-time pentru activitatea de vizionari cu potentialii clienti la diverse locatii.
Oferim castiguri atractive, un ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄mediu de lucru prietenos si crestere accelerata.

ELEGANT IMOBILIARE, agentie imobiliara cu experienta de peste 11 ani in Craiova, intermediaza vanzari si inchirieri de proprietati.

Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024